Poznaj Silcar

Serwis samochodowy Wojkowice

Jskość poparta doświadczeniem

Firma Silcar powstała w oparciu o kilkudziesięcioletnie doświadczenie w dziedzinie serwisu samochodów osobowych
i dostawczych. Specjalizujemy się w mechanice pojazdowej oraz szerokim zakresie usług serwisowych - m.in. serwisie klimatyzacji, serwisie opon, czy elektryce samochodowej. Dzięki szerokiemu spectrum usług możemy zagwarantować kompleksowość napraw.

Mechanika
pojazdowa

Specjalizujemy się w serwisie samochodów osobowych
i dostawczych wszystkich marek pojazdów. Korzystamy
z nowoczesnych i specjalistyczcnyh narzędzi i sprzętu serwisowego. Zatrudniamy doświadczonych mechaników, którzy naprawią Twój samochód, wybierając najbardziej optymalne rozwiązanie.

Elektronika BMW
MINI / Land Rover / Porsche

Od kilku lat oferujemy naszym Klientom szeroki wachlarz usług w zakresie elektroniki samochodów BMW, MINI, Land Rover, Porsche, Rolls Royce. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych specjalistów, przed którymi zawansowana elektronika nie ma żadnych tajemnic.

Usługi serwisowe

Oferujemy kompleksowe usługi serwisowe, w tym m.in. serwis klimatyzacji, serwis opon i felg, przeglądy i kontrole, serwis elektryki samochodowej, a także serwis blacharsko-lakierniczy, w ramach którego naprawy realizujemy przy współpracy z firmą Automal (www.automal.pl), posiadającą 40-letnie doświadczenie w tym zakresie.

Zapraszamy
do współpracy

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą świadczonych usług. Więcej informacji nt. działalności Firmy znajdą Państwo na stronie w sekcji Oferta lub kontaktując się z nami.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Dzięki nim możemy zoptymalizować nasze usługi pod kątem Twoich potrzeb i preferencji. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę
na ich wykorzystywanie. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia dot. plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej Dowiedz się więcej.
+